Meraviglie Naturali nel Mondo. Washington D.C., 1985, National Geographic Society-Touring Club Italiano. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylapon hiánnyal.
Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei. Ansichten von Pápa aus Fünf Jahrhunderten. Pápa, 2000, Jókai Mór Városi Könyvtár. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál, V. Szathmári Ibolya. Karcag, Hajdú-Bihar M. Múzeumi Szervezet. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón gyűrődésnyomokkal. Megjelent 500 példányban.