Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

15072.

Rufpreis:
800 HUF

Meraviglie Naturali nel Mondo. Washington D.C., 1985, National Geographic Society-Touring Club Italiano. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylapon hiánnyal.
15073.

Rufpreis:
1 600 HUF

Unger Emil: Az Újvilág utcai ház. Bp., 2001, Ajtósi Dürer Könyvkiadó, 310 p. Kiadói papírkötés.
15074.

Rufpreis:
2 000 HUF

15075.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db útikalauz az 1950-es évekből: Sopron, Cserhát.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Trough Norway by motor car. 24p. sok képpel
15077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nittmann, T, M.: Pod reka Fatmy. Lwów-Warsawa, 1931. 100p + 1 térkép Kiadói papírkötésben
15078.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Magyar neve" Határon túli magyar helységnévszótár 1990. Szerk: Sebők László, Kiadói papírkötésben.
15079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopottas papír védőborítóban
15080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
15081.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp.,1958, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés
15082.

Rufpreis:
1 000 HUF

A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál, V. Szathmári Ibolya. Karcag, Hajdú-Bihar M. Múzeumi Szervezet. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón gyűrődésnyomokkal. Megjelent 500 példányban.
15083.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF