Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, in German language. Sixth edition.
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
A Kolozsvári Római Kath. Főgimnázium emlékalbuma 1579-1929. Kiadja a 350 éves jubileum alkalmából a főgimnázium igazgatósága. Kolozsvár, 1930, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.