Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Sztriha Kálmán: Kiskundorozsma története. Kiskundorozsma, 1990, Kiskundorozsmai Takarékszövetkezet. Az 1937-es hasonmás kiadása. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
15096.

Rufpreis:
5 000 HUF

15097.

Rufpreis:
1 400 HUF

15098.

Rufpreis:
1 600 HUF

15099.

Rufpreis:
4 000 HUF

15100.

Rufpreis:
2 800 HUF

15101.

Rufpreis:
1 000 HUF

15102.

Rufpreis:
1 000 HUF

15103.

Rufpreis:
2 400 HUF

15104.

Rufpreis:
800 HUF

15105.

Rufpreis:
1 600 HUF

15106.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

A Kolozsvári Római Kath. Főgimnázium emlékalbuma 1579-1929. Kiadja a 350 éves jubileum alkalmából a főgimnázium igazgatósága. Kolozsvár, 1930, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15107.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF