Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

A szabadságharc zalai honvédei. 1848-1849. Szerk.: Molnár András. Zalai Gyűjtemény 33. Zalaegerszeg, 1992., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
15144.

Rufpreis:
1 800 HUF

Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15145.

Rufpreis:
1 200 HUF

15146.

Rufpreis:
1 200 HUF

15147.

Rufpreis:
2 000 HUF

15148.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15149.

Rufpreis:
4 000 HUF

15150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült kiadói díszdobozban, egyébként jó állapotban.
15151.

Rufpreis:
5 000 HUF

15152.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15500.

Rufpreis:
800 HUF

15505.

Rufpreis:
4 000 HUF

15511.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF