Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Budapest teljes utcanévlexikona. Szerk.: Ráday Mihály. Az adattárat összeáll.: Mészáros György. Az utcanévtörténeteket Buza Péter és Prusinszki István írta. Bp., 2003, Sprinter. Kiadói kartonált papírkötés.
15120.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a huszadik század végén I. kötet. Háromszék, Kovászna megye. 1998, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
15121.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A reformkori Buda-Pest. Összeáll. és a bevezetőt írta: Faragó Éva. hn., 1995., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanulmányok a kétszázötven éves Orosháza és vidéke történetéről. Szerk.: Hévízi Sándor, Szabó Ferenc. Az egyik szerző és szerkesztő, Szabó Ferenc által DEDIKÁLT példány. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 19. Orosháza, 1995., Orosháza Város Önkormányzata-Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, az elülső borító a ragasztás mentén elvált.
15123.

Rufpreis:
2 400 HUF

Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, térképmelléklet nélkül.
15124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes Mongóliával kapcsolatos tétel, 3 db:   Lőrincz László: Mongol mitológia. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 14. része. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   A mongol irodalom kistükre. Vál., szerk., a bevezető szövegeket és az életrajzokat írta: Kara György. Bp., 1971., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.;   Komornik Ferenc: Távolodó jurták. Bp., 1974., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
15125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hargita megye. 250 térképpel és 135 fényképpel. Szerk.: Koszta Nagy István. Csíkszereda, 1997., Hitel Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15126.

Rufpreis:
2 000 HUF

15127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Griebens Reiseführer útikönyv-sorozat 6 kötete: Wien und Ummgebung, Salzburg und das Salzkammergut, Italien I: Oberitalien und Florenz, Nord-Tirol, Holland, Steiermark (Band 8, 48, 80a, 90, 98, 209). Berlin, 1924-1929, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés/papírkötés, változó állapotban, néhány borító sérült.
15128.

Rufpreis:
2 400 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország helységnévtára 1967. Bp., 1967, Statisztikai Kiadó, XI+865+(3) p. Kiadói félvászon-kötés.
15129.

Rufpreis:
2 400 HUF

15130.

Rufpreis:
800 HUF

Sághy Gyula: Bölcsőtől a sírig. I. köt. (Gyomaendrőd.) Gyomaendrőd, 2007, Városi Önkormányzat Gyomaendrőd. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15131.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF