15081.
Beendet 417. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.