Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506039
12134
416
Flea Market
Afrikai fedeles doboz oldalán figurákkal, faragott fa, repedéssel, m: 12 cm, h: 32 cm
2532214
12135
416
Flea Market
Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm
2582335
12136
416
Flea Market
Óriás vadászkés agancs nyéllel. réz és bőr tokkal. 39 cm
2597538
12137
416
Flea Market
Nagyméretű bronz asztali tükör, kopott, tükör sérült benne, kitámasztó megvan, de letörött, 52x33cm
2585668
12140
416
Flea Market
Zsírkő tálka, faragott, tigris motívummal, kopott, 10x7cm
2582067
12141
416
Flea Market
Figurális, majmos zsírkő váza, faragott, Kína, 1940 körül. m: 12 cm, kopott. 2615249
12142
416
Flea Market
Ékszertartó dobozok, tartók 8 db 2618838
12143
416
Flea Market
2 db festett gyöngyös húsvéti tojás
2617660
12144
416
Flea Market
Régi díszes fotóalbum, fotók nélkül, egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, 26x19x2,5 cm 2619879
12145
416
11000
Flea Market
FTC gyermekpóló 8 db Fradi jelvénnyel 2619944
12146
416
Flea Market
Régi táska, kopásnyomokkal, 18×24 cm
2577294
12147
416
Flea Market
FŐBUHA (Fővárosi Bútor, Hangszer, Sportszer Kisker Vállalat) Bp. retró csomagolópapír, szél.: 1 m, h: kb. 10 m. Henger alakú, nagyméretű vászon tokban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF