Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575486
12110
416
Flea Market
Johnnie Walker tálca, tükör, fa, kopott, 27x20cm
2575509
12111
416
Flea Market
Unipress retró alumínium elektromos kávéfőző, kopott, működik, m:32cm
2575511
12112
416
Flea Market
Barométer, márványra applikálva, kopott, h:27cm
2575512
12113
416
Flea Market
Borkínáló, fém és fa, kopott, h:40cm
2575517
12114
416
Flea Market
Ón rokokó jelenetes falidísz, jelzett, kopott, d:19cm
2533009
12115
416
Flea Market
Capodimonte műanyag madárpár, jelzett, kopott, m: 18cm
2559363
12116
416
Flea Market
Argentor jelzett szecessziós tálca, kopott, 53x33cm
2548771
12117
416
Flea Market
IDEAL figurális sörnyitó, jelzett, bakelit, fém, mágnes, m:18cm
2548801
12118
416
Flea Market
Art Deco WMF jelzett tálmelegítő tartó, fém, d:15cm
2522885
12119
416
Flea Market
Komplett Piatnik angol tarokk kártya dobozban.
2548664
12120
416
Flea Market
Vintage Melitta tea malom, bakelit, fém, műanyag, 1960 körül. m:20cm 2522823
12121
416
Flea Market
Réz barométer-thermométer, kopott. m: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF