Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Johnnie Walker tálca, tükör, fa, kopott, 27x20cm
12110.

Rufpreis:
5 000 HUF

Unipress retró alumínium elektromos kávéfőző, kopott, működik, m:32cm
12111.

Rufpreis:
10 000 HUF

Barométer, márványra applikálva, kopott, h:27cm
12112.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borkínáló, fém és fa, kopott, h:40cm
12113.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ón rokokó jelenetes falidísz, jelzett, kopott, d:19cm
12114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Capodimonte műanyag madárpár, jelzett, kopott, m: 18cm
12115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Argentor jelzett szecessziós tálca, kopott, 53x33cm
12116.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

IDEAL figurális sörnyitó, jelzett, bakelit, fém, mágnes, m:18cm
12117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Art Deco WMF jelzett tálmelegítő tartó, fém, d:15cm
12118.

Rufpreis:
8 000 HUF

Komplett Piatnik angol tarokk kártya dobozban.
12119.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vintage Melitta tea malom, bakelit, fém, műanyag, 1960 körül. m:20cm
12120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Réz barométer-thermométer, kopott. m: 7 cm
12121.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF