Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2585580
12222
416
Flea Market
Kínálótál, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopott, d:21cm
2585581
12223
416
Flea Market
Szecessziós kínálótál, réz, kopott, jelzés nélkül, d:22,5cm
2583179
12224
416
Flea Market
6 db fém ill. műanyag doboz, közte régebbiek (Chinoin, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban
2583187
12225
416
Flea Market
6 db zománcfestett fém alátét, rajtuk "K" betűvel, d: 9 cm + iparművész réz alátét, tálka, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
2583209
12226
416
Flea Market
Öntapadós etikett címkék CD-hez, 200 db-os, dobozában
2583155
12227
416
Flea Market
2583038
12228
416
Flea Market
2578535
12229
416
Flea Market
Autósziréna, régi típus 21 cm 2587763
12230
416
Flea Market
2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm
2587761
12231
416
Flea Market
Acél szódás palack, kopott, m: 29cm
2587767
12232
416
24000
Flea Market
Német asztali barométer, fa, réz, tetején sas figura, m:40cm
2548466
12233
416
Flea Market
Fischer asztali barométer, réz, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF