Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Kínálótál, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopott, d:21cm
12222.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós kínálótál, réz, kopott, jelzés nélkül, d:22,5cm
12223.

Rufpreis:
5 000 HUF

6 db fém ill. műanyag doboz, közte régebbiek (Chinoin, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban
12224.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

6 db zománcfestett fém alátét, rajtuk "K" betűvel, d: 9 cm + iparművész réz alátét, tálka, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
12225.

Rufpreis:
1 600 HUF

Öntapadós etikett címkék CD-hez, 200 db-os, dobozában
12226.

Rufpreis:
1 600 HUF

12227.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Autósziréna, régi típus 21 cm
12229.

Autósziréna, régi típus 21 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm
12230.

Rufpreis:
10 000 HUF

Acél szódás palack, kopott, m: 29cm
12231.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német asztali barométer, fa, réz, tetején sas figura, m:40cm
12232.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fischer asztali barométer, réz, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm
12233.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF