Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567192
12246
416
2200
Flea Market
Vegyes műszaki bolha tétel, antenna, varrógép, konektor időkapcsoló, nincs kipróbálva. 2566226
12247
416
Flea Market
Autós mini ventilátor, működik.
2544099
12248
416
2200
Flea Market
Gazdagon festett, faragott dísz hordó, tartóállvánnyal, kisebb kopásnyomokkal, 23,5x13,20,5 cm 2406543
12249
416
Flea Market
2490303
12251
416
Flea Market
6 db fém kehely és 6 db fém csésze üvegbetéttel. Kopott.
2592480
12252
416
Flea Market
Füles kínáló, fém, kék üvegbetéttel, kopott, üvegen apró lepattanások, alján jelzett, m:15cm, d:11cm
2592485
12253
416
Flea Market
Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:25cm
2592489
12254
416
Flea Market
Kínáló, ezüstözött alpakka, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, jelzett, m:17cm 2592505
12255
416
Flea Market
Neorokokó barométer, kompozit, arany színű festékkel festve, kopásnyomokkal, 37x30cm
2592515
12256
416
Flea Market
Kínai lakkos menü tartó, kopásnyomokkal, 35x25cm
2592523
12257
416
Flea Market
Veronese olasz figurális bonbonier, jelzett, festett polirezin, m:14cm
2592550
12258
416
Flea Market
Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF