Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Réz gyertyatartó üveg betéttel, 2db, kopott, m: 19cm
12025.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dusart Desire belga bányász lámpa, kopott, rozsdás, sérült m: 25 cm
12026.

Rufpreis:
10 000 HUF

Iparművészeti fém doboz, jelzés nélkül, kopott, m: 12 cm
12027.

Rufpreis:
6 000 HUF

Keleti ékszertartó doboz, kopott, m: 13cm
12028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ón cukortartó, kopott, jelzett, m: 16cm
12029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sajt tartó, fém alj, üveg búrával, jelzett, kopott, d: 23cm
12030.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bonbonier, üveg, fém tetővel, jelzés nélkül, kopott d: 12cm
12031.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Magyar Földrajzi Intézet földgömb fa lábon, sérült, m: 39 cm
12032.

Rufpreis:
6 000 HUF

Amefa 12 személyes aranyozott evőeszköz készlet, újszerű állapotban, táskában.
12033.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm
12035.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db táska, egyik szamárbőr 20 cm
12036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Három különféle legyezőt különféle méretben
12037.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF