Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2620379
12025
416
Flea Market
Réz gyertyatartó üveg betéttel, 2db, kopott, m: 19cm
2620380
12026
416
Flea Market
Dusart Desire belga bányász lámpa, kopott, rozsdás, sérült m: 25 cm
2620382
12027
416
Flea Market
Iparművészeti fém doboz, jelzés nélkül, kopott, m: 12 cm 2620029
12028
416
Flea Market
Keleti ékszertartó doboz, kopott, m: 13cm 2620031
12029
416
Flea Market
Ón cukortartó, kopott, jelzett, m: 16cm
2620032
12030
416
Flea Market
Sajt tartó, fém alj, üveg búrával, jelzett, kopott, d: 23cm 2620035
12031
416
Flea Market
Bonbonier, üveg, fém tetővel, jelzés nélkül, kopott d: 12cm
2620037
12032
416
Flea Market
cca 1930 Magyar Földrajzi Intézet földgömb fa lábon, sérült, m: 39 cm 2623158
12033
416
24000
Flea Market
Amefa 12 személyes aranyozott evőeszköz készlet, újszerű állapotban, táskában.
2616401
12035
416
Flea Market
1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm
2616403
12036
416
Flea Market
2 db táska, egyik szamárbőr 20 cm
2616410
12037
416
Flea Market
Három különféle legyezőt különféle méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF