Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2621142
12001
416
Flea Market
2 darab műanyag malacpersely 12 cm 2621104
12002
416
Flea Market
Nagyméretű asztalközép kínáló, fém, kopott d: 48cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2621084
12003
416
Flea Market
4 db zománcképet tartalmazó fali dísz, fa alapon 36x36 cm
2621081
12004
416
Flea Market
Zsebóra tartó, réz női figurával, fa alapon, kopott 14 cm 2621075
12005
416
3400
Flea Market
Tojásfőző készlet régi, fém, kopott, spirituszos, 27cm 2621070
12006
416
Flea Market
AK & Cie. Albert Köhler reggeliző, (tojás evő) készlet kis kanalakkal, négyszemélyes lóhere alakú tartóval, kopott. Jelzett. 22 cm 2621063
12007
416
Flea Market
Régi Mercedes vízhűtő sapka / fedél, fém, kopott 8x11 cm 2621061
12008
416
Flea Market
Nagyméretű szecessziós falikar (lámpa) 36 x34 cm üveg függőkkel, kopott.
2621057
12009
416
Flea Market
Öntött réz ruhaakasztó, fogas 21cm
2621035
12010
416
Flea Market
Réz csengő és szecessziós figurális névtábla vésés nélkül 22x17cm 2621028
12011
416
3400
Flea Market
Szecessziós réz gyertyatartó, kopott m:20 cm 2621014
12012
416
Flea Market
Alpakka serleg, kopott, kopott vésettel, m: 36cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF