Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2619892
11977
416
Flea Market
Réz bútor díszítőelem, kopott, h: 37cm (2db) 2619836
11978
416
Flea Market
Réz konyhai eszközök, fali tartóval, h: 124-34cm 2619610
11979
416
Flea Market
Bőr kulacs, spanyol bikaviadal jelenettel, cca. 1,5L, 35x21cm, kopott. 2619604
11980
416
Flea Market
2db fa szivardoboz és 2 db fém szivardoboz, 1db szivarvágó, fém. 2619564
11981
416
30000
Flea Market
2619565
11982
416
Flea Market
2619459
11983
416
Flea Market
Vegyes bolha tétel (velencei souvenir maszk, ólomkristály bordó talpaspohár, macska / cica formájú fa diótörő, retró, angyalkás porcelán gyertyatartó, jelzett, réz gyertyatartó, Hollóházi bonbonier, macska formájú mini persely, jelzett tejszínkiöntő, stb.) Vegyes méretben.
2619463
11984
416
Flea Market
Rozsdamentes acál fagylaltos készlet (6db kehely, 1db tálca), levél formájú kínáló, emeletes kínáló. Vegyes méretben. 2619464
11985
416
Flea Market
Antik réz halászlé bogrács, szép állapotban, m:18cm, d:26cm
2619365
11986
416
15000
Flea Market
Rézveretes, három fiókos fali szekrényke, kopásnyomokkal, 44x37x20cm
2619351
11987
416
Flea Market
Bieder stílusú, intarziás fadoboz, kopott, 26x18x11cm 2619339
11988
416
Flea Market
Fémveretes fa ládika, kopott, 15x11x12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF