Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Réz bútor díszítőelem, kopott, h: 37cm (2db)
11977.

Rufpreis:
8 000 HUF

Réz konyhai eszközök, fali tartóval, h: 124-34cm
11978.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bőr kulacs, spanyol bikaviadal jelenettel, cca. 1,5L, 35x21cm, kopott.
11979.

Rufpreis:
1 200 HUF

2db fa szivardoboz és 2 db fém szivardoboz, 1db szivarvágó, fém.
11980.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kvarc kristály 37x30cm
11981.

Kvarc kristály 37x30cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pirit 30x14cm
11982.

Pirit 30x14cm

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vegyes bolha tétel (velencei souvenir maszk, ólomkristály bordó talpaspohár, macska / cica formájú fa diótörő, retró, angyalkás porcelán gyertyatartó, jelzett, réz gyertyatartó, Hollóházi bonbonier, macska formájú mini persely, jelzett tejszínkiöntő, stb.) Vegyes méretben.
11983.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rozsdamentes acál fagylaltos készlet (6db kehely, 1db tálca), levél formájú kínáló, emeletes kínáló. Vegyes méretben.
11984.

Rufpreis:
2 800 HUF

Antik réz halászlé bogrács, szép állapotban, m:18cm, d:26cm
11985.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rézveretes, három fiókos fali szekrényke, kopásnyomokkal, 44x37x20cm
11986.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bieder stílusú, intarziás fadoboz, kopott, 26x18x11cm
11987.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fémveretes fa ládika, kopott, 15x11x12cm
11988.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF