Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612607
11953
416
Flea Market
Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm
2612586
11954
416
Flea Market
Csont ékszeres dobozka, fém veretekkel, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, 15x8cm 2612572
11955
416
Flea Market
Fém bortartó és pohártartó, kopott, h:27cm, m:15cm 2612573
11956
416
Flea Market
2db fém gyertyatartó, kopásnyomokkal, m:18-19,5cm 2612576
11957
416
Flea Market
Fogas, szív szárnyakkal, alumínium, kopott, m:15cm
2612539
11958
416
Flea Market
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. cca. 3 millió éves. m: 119x15cm. Tömege kb: 1517 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva. 2612534
11959
416
Flea Market
Patkolt tojás, filc tartóan. m: 7cm
2612527
11960
416
Flea Market
Ezüstözött alpakka (tejkiöntő jelzés nélkül m: 11,5cm, díszes porcelán nyelű tortalapát jelzés nélkül, sütemény csipesz jelzés nélkül, húsvilla, jelzett Berndorf) Kopásnyomokkal, h:17-30cm 2612529
11961
416
Flea Market
Wellner és Berndorf alpakka tálca, kopásnyomokkal, jelzett, 24,5x19cm, 27x21,5cm 2611917
11962
416
Flea Market
Kanlux ledes világítótest armatura 120 cm, új állapotban, dobozával 2612185
11963
416
Flea Market
2 db 2 m-es colstock, 5 cserélhető fejes csavarhúzó, erős zsebkés + 5 db ácsceruza 2611097
11964
416
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF