Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2609363
11941
416
Flea Market
Szecessziós alpakka kínálótál, kopott, jelzés nélkül, 34x20x4,5cm 2618714
11942
416
Flea Market
Szecessziós kínáló, pillangó és szamóca motívumokkal, alpakka, erősen kopott, jelzés nélkül, javított, d: 30 cm, m: 21 cm
2613358
11943
416
Flea Market
Svájci kerámia, Royalty Line RL-24FC serpenyő, original dobozban. Nemesacél d: 24 cm M: 24x7x24 cm Kerámialapos főzőlapon és elektromos főzőlapon használható. Fedő anyaga és színe: inox
2613123
11944
416
Flea Market
3 db jelzett alpakka kiöntő 8-13 cm-ig 2613137
11945
416
Flea Market
2db kínai falikép, jelzett, üvegezett keretben. d:19,5cm 2613170
11946
416
Flea Market
Alpakka teáskanna, kopott, feloldatlan jelzéssel, m: 17cm 2613171
11947
416
Flea Market
Filigrán tálka, fém, kopott, feloldatlan jelzéssel, m: 7cm
2613138
11948
416
Flea Market
Pétanque golyók, eredeti sérült csomagolásában. 2613106
11949
416
Flea Market
Extra nagy nagyító, d: 15cm 2613103
11950
416
Flea Market
Régi irányszögmérő, m: 16cm 2612702
11951
416
Flea Market
Munkácsi vasgyár vasaló, festett, kopott, sérült, jelzett, m:23cm 2612604
11952
416
Flea Market
1981 GDR Műanyag tárolóedény a diaképek tárolására. 25x14,5x6cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF