Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Szecessziós alpakka kínálótál, kopott, jelzés nélkül, 34x20x4,5cm
11941.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós kínáló, pillangó és szamóca motívumokkal, alpakka, erősen kopott, jelzés nélkül, javított, d: 30 cm, m: 21 cm
11942.

Rufpreis:
4 000 HUF

Svájci kerámia, Royalty Line RL-24FC serpenyő, original dobozban. Nemesacél d: 24 cm M: 24x7x24 cm Kerámialapos főzőlapon és elektromos főzőlapon használható. Fedő anyaga és színe: inox
11943.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db jelzett alpakka kiöntő 8-13 cm-ig
11944.

Rufpreis:
5 000 HUF

2db kínai falikép, jelzett, üvegezett keretben. d:19,5cm
11945.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alpakka teáskanna, kopott, feloldatlan jelzéssel, m: 17cm
11946.

Rufpreis:
6 000 HUF

Filigrán tálka, fém, kopott, feloldatlan jelzéssel, m: 7cm
11947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pétanque golyók, eredeti sérült csomagolásában.
11948.

Rufpreis:
3 000 HUF

Extra nagy nagyító, d: 15cm
11949.

Extra nagy nagyító, d: 15cm

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Régi irányszögmérő, m: 16cm
11950.

Régi irányszögmérő, m: 16cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Munkácsi vasgyár vasaló, festett, kopott, sérült, jelzett, m:23cm
11951.

Rufpreis:
2 800 HUF

1981 GDR Műanyag tárolóedény a diaképek tárolására. 25x14,5x6cm
11952.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF