Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Faládikó fém fogantyúval, kissé sérült, 10×10,5x17,5 cm
12160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Piero della Francesca után: Ádám halála. Nyomat, farost, kissé sérült. Rétegelt lemezre kasírozva, kissé sérült. Hátoldalán feliratozott. 48×33,5 cm
12161.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db vegyes öv, osztrák, dél-amerikai stb Vegyes méretben.
12162.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970-1980 Maraschinó tea, Compack, bontatlan fémdobozos tea, 250 gr., 10x10x10 cm
12163.

Rufpreis:
1 400 HUF

VTY férfi vászoncipő and állapotban dobozával 45-ös
12164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz falikar üvegbúrával, E14-es foglalattal, kopott 24x20cm
12165.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kagylóhéj berakásos falikar, kopott, apró sérülésekkel 17x25,5cm
12166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tálca, ezüstözött alpakka, jelzett, kopott, 40x30cm
12167.

Rufpreis:
2 000 HUF

4db régi rendszám tábla, német és francia.
12168.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sárgaréz borítású ovális tükörpár, 28×24 cm
12169.

Rufpreis:
8 000 HUF

12170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm
12171.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF