Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2586973
12160
416
Flea Market
Faládikó fém fogantyúval, kissé sérült, 10×10,5x17,5 cm
2590542
12161
416
Flea Market
Piero della Francesca után: Ádám halála. Nyomat, farost, kissé sérült. Rétegelt lemezre kasírozva, kissé sérült. Hátoldalán feliratozott. 48×33,5 cm
2581962
12162
416
Flea Market
5 db vegyes öv, osztrák, dél-amerikai stb Vegyes méretben.
2578711
12163
416
Flea Market
cca 1970-1980 Maraschinó tea, Compack, bontatlan fémdobozos tea, 250 gr., 10x10x10 cm 2617806
12164
416
Flea Market
VTY férfi vászoncipő and állapotban dobozával 45-ös
2560337
12165
416
Flea Market
Réz falikar üvegbúrával, E14-es foglalattal, kopott 24x20cm 2560340
12166
416
Flea Market
2 db kagylóhéj berakásos falikar, kopott, apró sérülésekkel 17x25,5cm 2560366
12167
416
Flea Market
Tálca, ezüstözött alpakka, jelzett, kopott, 40x30cm 2560372
12168
416
Flea Market
4db régi rendszám tábla, német és francia. 2443492
12169
416
Flea Market
Sárgaréz borítású ovális tükörpár, 28×24 cm
2443499
12170
416
Flea Market
2549709
12171
416
Flea Market
Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF