Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580706
12148
416
Flea Market
Régi női aktfotó reprintje, kissé kopott, üvegezett fa keretben, külső méret: 26x20 cm 2587665
12149
416
Flea Market
Indiai réz váza, kopásnyomokkal, jelzett, m:20,5cm
2569152
12150
416
Flea Market
Angol füles ezüstözött pezsgősvödör, apró kopással, jelzett, m:22cm, d:24cm
2569154
12151
416
Flea Market
WMF jelzett szalvétatatartó, plexi és fém, hibátlan 19x10x6cm
2569155
12152
416
Flea Market
Wittner Prazision jelzésű metronóm, fém, kopott, működik, m:15cm 2569151
12153
416
Flea Market
Art Deco áttört ezüstözött kínáló, 4db fagolyó lábon, jelzett, szép állapotban, 30x22cm
2569120
12154
416
Flea Market
2569130
12155
416
Flea Market
Mini zenélő komód, fa, működik, 18x10x14cm
2478183
12156
416
Flea Market
Egy nagy doboznyi tengeri csiga és kagyló 2510700
12157
416
Flea Market
"Veszélyes hulladék Raschiggyűrű" feliratos zománcozott fém tábla, foltos, 24x39,5 cm 2524335
12158
416
Flea Market
3 db réz harang, 3 különböző hangzás, m: 10,5 cm
2570522
12159
416
Flea Market
Nagyméretű ón fedeles edény, oroszlán formájú lábakon, jelzés nélkül, sérült, m:36cm, d:23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF