Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Régi női aktfotó reprintje, kissé kopott, üvegezett fa keretben, külső méret: 26x20 cm
12148.

Rufpreis:
1 400 HUF

Indiai réz váza, kopásnyomokkal, jelzett, m:20,5cm
12149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angol füles ezüstözött pezsgősvödör, apró kopással, jelzett, m:22cm, d:24cm
12150.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

WMF jelzett szalvétatatartó, plexi és fém, hibátlan 19x10x6cm
12151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wittner Prazision jelzésű metronóm, fém, kopott, működik, m:15cm
12152.

Rufpreis:
5 000 HUF

Art Deco áttört ezüstözött kínáló, 4db fagolyó lábon, jelzett, szép állapotban, 30x22cm
12153.

Rufpreis:
10 000 HUF

12154.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mini zenélő komód, fa, működik, 18x10x14cm
12155.

Rufpreis:
10 000 HUF

Egy nagy doboznyi tengeri csiga és kagyló
12156.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Veszélyes hulladék Raschiggyűrű" feliratos zománcozott fém tábla, foltos, 24x39,5 cm
12157.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db réz harang, 3 különböző hangzás, m: 10,5 cm
12158.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagyméretű ón fedeles edény, oroszlán formájú lábakon, jelzés nélkül, sérült, m:36cm, d:23cm
12159.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF