Tétel

Katalognummer:

11960.
Beendet 416. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

4 000 HUF

15

Beschreibung:

Ezüstözött alpakka (tejkiöntő jelzés nélkül m: 11,5cm, díszes porcelán nyelű tortalapát jelzés nélkül, sütemény csipesz jelzés nélkül, húsvilla, jelzett Berndorf) Kopásnyomokkal, h:17-30cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert