Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560017
12463
416
Flea Market
Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
2559509
12464
416
Flea Market
2548693
12465
416
Flea Market
Cartier gyűrűtartó doboz, 6x6cm
2533332
12466
416
Flea Market
Royce férfi karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, sérült fekete számlap, szíj nélkül, d: 20mm 2548786
12467
416
Flea Market
Rézmetszet dúc, falióra formájú, benne véset, kopott. 13x6cm
2575448
12468
416
Flea Market
Utazó barométer, német, 1950 körül, működik, kopott bőrrel borított dobozban, 7x8cm
2548666
12469
416
Flea Market
Teklagyöngy nyaklánc, fém csattal, h:39cm
2575533
12470
416
Flea Market
Fém gyógyszertartó, kopott, d:6cm
2575535
12471
416
Flea Market
Fém injekciós szett, orvosi, fém, kopott, h:9cm 2575560
12472
416
Flea Market
2db koponya, türkiz, tigrisszem, m:4cm 2575488
12473
416
15000
Flea Market
Réz nyomódúc, mozdonyos óra motívummal, kopott, 6,5x5cm
2524431
12474
416
Flea Market
Retró szemüveg tokban, kopott.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF