Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
12463.

Rufpreis:
12 000 HUF

12464.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cartier gyűrűtartó doboz, 6x6cm
12465.

Rufpreis:
3 000 HUF

12466.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rézmetszet dúc, falióra formájú, benne véset, kopott. 13x6cm
12467.

Rufpreis:
6 000 HUF

Utazó barométer, német, 1950 körül, működik, kopott bőrrel borított dobozban, 7x8cm
12468.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Teklagyöngy nyaklánc, fém csattal, h:39cm
12469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fém gyógyszertartó, kopott, d:6cm
12470.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fém injekciós szett, orvosi, fém, kopott, h:9cm
12471.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2db koponya, türkiz, tigrisszem, m:4cm
12472.

Rufpreis:
4 000 HUF

Réz nyomódúc, mozdonyos óra motívummal, kopott, 6,5x5cm
12473.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Retró szemüveg tokban, kopott.
12474.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF