Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2548497
12487
416
Flea Market
Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm
2526269
12488
416
Flea Market
Monaco kvarc karóra. Aranyozott fém. Elemmel, működő, jó állapotban 30x40 mm
2575393
12489
416
Flea Market
Hong Kong quartz kabátóra, működik, kopott, bőr szíjjal, d:60mm
2575500
12490
416
26000
Flea Market
Színházi távcső, kopott, 12x8cm
2575496
12491
416
Flea Market
Bonaparte Napóleon büszt, spiater, jelzés nélkül, m:12cm
2548293
12492
416
Flea Market
Rodania női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, fém szíjjal, d: 17mm
2548353
12493
416
Flea Market
FIREFLY férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, szilikon szijjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 37mm
2533342
12494
416
Flea Market
Aquila férfi automata karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 35mm
2548394
12495
416
Flea Market
Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, tisztításra szorul, kopott, számlapon apró korrózió, d:34 mm
2559389
12496
416
Flea Market
5db, bronz és öntöttvas függönynehezék, kopott, rozsdás, cca 5cm
2559381
12497
416
Flea Market
Porsche Design napszemüveg, Polaroid márkájú tokban. Kopott.
2559510
12498
416
Flea Market
Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF