Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm
12487.

Rufpreis:
8 000 HUF

Monaco kvarc karóra. Aranyozott fém. Elemmel, működő, jó állapotban 30x40 mm
12488.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hong Kong quartz kabátóra, működik, kopott, bőr szíjjal, d:60mm
12489.

Rufpreis:
5 000 HUF

Színházi távcső, kopott, 12x8cm
12490.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bonaparte Napóleon büszt, spiater, jelzés nélkül, m:12cm
12491.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rodania női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, fém szíjjal, d: 17mm
12492.

Rufpreis:
5 000 HUF

FIREFLY férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, szilikon szijjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 37mm
12493.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquila férfi automata karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 35mm
12494.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, tisztításra szorul, kopott, számlapon apró korrózió, d:34 mm
12495.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

5db, bronz és öntöttvas függönynehezék, kopott, rozsdás, cca 5cm
12496.

Rufpreis:
10 000 HUF

Porsche Design napszemüveg, Polaroid márkájú tokban. Kopott.
12497.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm
12498.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF