Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Rugós retró bornyitó 18cm, kopott.
12475.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fém keleti / orientalista hastánc ékszergarnitúra, kopott.
12476.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Golfütő formájú sörnyitó, h:16cm
12477.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bucherer ezüstözött kiskanállal jelzett 10cm
12478.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadász bicska, fűrász, patron kihúzóval, agancs markolattal, kopott, jelzés nélkül, h:12cm
12479.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fém hamutál, kocsmai jelenettel, jelzés nélkül, d:12cm
12480.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cartier felirítú gyűrű, aranyozott fém, kopott m:54
12481.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aranyozott fém, zománcos nyaklánc, kopott, jelzett, h: 43cm
12482.

Rufpreis:
4 000 HUF

White House COX bőr notesztartó, szép állapotban. 23x18cm
12483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Levélbontókés kő berakással, h: 26cm
12484.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik bőr táska kulccsal, kopott, 15x15cm
12485.

Rufpreis:
4 000 HUF

CERTINA DS férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumkijelzős, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 34mm
12486.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF