Flohmarkt Zahl der Lose: 663
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2621760
12098
416
Flea Market
Antik régi csillár tartozék, 7 szemes lánc, bronz, kopott, h:43cm 2621731
12099
416
Flea Market
3 darabos bolha tétel, réz dísztálka, fém tündér, 3db aranyozott mokkáskanál, kopott.
2621724
12100
416
Flea Market
3db réz tárgy (füles váza, kínáló, petróleum lámpatest), kopott, m: 8,5-26cm
2575561
12101
416
Flea Market
Régi kiöntő szett, réz, jelzés nélkül, horpadásokkal, m:7-20cm
2575462
12102
416
Flea Market
Drazsés doboz, ezüstözött alpakka, fa fogóval, jelzett, kopott, d:17cm
2575463
12103
416
Flea Market
Német fém kínáló, jelzett: bakelit fogó alatt, kopott, d:25cm
2575464
12104
416
Flea Market
Szecessziós karton doboz, kopott, 17x17cm
2575475
12105
416
Flea Market
Keleti dísztőr, kopott, h:34cm
2575465
12106
416
Flea Market
Legfinomabb Pörkölt Kávé pléh doboz, kopott, sérült, m:18cm
2575468
12107
416
Flea Market
WMF kraklé üveg, acél fedős shaker, etikettel jelzett, hibátlan, m:19 cm
2575476
12108
416
Flea Market
Retró réz díszváza, jelzés nélkül, kopásokkal, m:35cm
2575483
12109
416
Flea Market
Burago Mercedes autómodell, sérülésekkel, h:25cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF