Flohmarkt

Zahl der Lose: 663

Antik régi csillár tartozék, 7 szemes lánc, bronz, kopott, h:43cm
12098.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darabos bolha tétel, réz dísztálka, fém tündér, 3db aranyozott mokkáskanál, kopott.
12099.

Rufpreis:
4 000 HUF

3db réz tárgy (füles váza, kínáló, petróleum lámpatest), kopott, m: 8,5-26cm
12100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi kiöntő szett, réz, jelzés nélkül, horpadásokkal, m:7-20cm
12101.

Rufpreis:
12 000 HUF

Drazsés doboz, ezüstözött alpakka, fa fogóval, jelzett, kopott, d:17cm
12102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német fém kínáló, jelzett: bakelit fogó alatt, kopott, d:25cm
12103.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós karton doboz, kopott, 17x17cm
12104.

Rufpreis:
10 000 HUF

Keleti dísztőr, kopott, h:34cm
12105.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Legfinomabb Pörkölt Kávé pléh doboz, kopott, sérült, m:18cm
12106.

Rufpreis:
8 000 HUF

WMF kraklé üveg, acél fedős shaker, etikettel jelzett, hibátlan, m:19 cm
12107.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retró réz díszváza, jelzés nélkül, kopásokkal, m:35cm
12108.

Rufpreis:
10 000 HUF

Burago Mercedes autómodell, sérülésekkel, h:25cm
12109.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF