Juwelen

Zahl der Lose: 184

Ezüst (Ag) talpú metszett üveg váza, jelzett, apró csorbákkal, m: 18 cm
19168.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) peremű bordó kristály váza, peremén vésettel, jelzett, hibátlan, m:15,5cm
19169.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) peremű kristály hamutál és cigarettatartó. Jelzett. d: 11 cm, m:7cm
19170.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) peremű kristály hamutál és cigarettatartó. Jelzett. d: 11 cm, m:9cm
19171.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) talpú, nagy méretű, kristály váza. Jelzett, mini kopásnyomok. m:25 cm
19172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) nyelű Art Deco süteményes villa készlet tortalapáttal, díszdobozban, a tortalapát javításra szorul, jelzett.
19173.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) peremű kristály váza, jelzett, hibátlan, m:24cm
19174.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) talpú üveg kínálótál, antik fémjellel, sérült, m:10,5cm, nezzó: 35 g
19175.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm, bruttó:800g
19176.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) markolatú torta kínáló (Kés, villa) jelzés nélkül, dobozban, h:28-33cm, bruttó:258g
19177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) markolatú tortalapát, dobozban, jelzett, h:30 cm, bruttó:105g
19178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) filigrán markolatú lovaglópálca, nád, h:84cm, jelzés nélkül, bruttó:36g
19179.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF