Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583283
19168
413
Jewellery
Ezüst (Ag) talpú metszett üveg váza, jelzett, apró csorbákkal, m: 18 cm
2582536
19169
413
Jewellery
Ezüst (Ag) peremű bordó kristály váza, peremén vésettel, jelzett, hibátlan, m:15,5cm 2582528
19170
413
Jewellery
Ezüst (Ag) peremű kristály hamutál és cigarettatartó. Jelzett. d: 11 cm, m:7cm
2582523
19171
413
Jewellery
Ezüst (Ag) peremű kristály hamutál és cigarettatartó. Jelzett. d: 11 cm, m:9cm
2582086
19172
413
Jewellery
Ezüst (Ag) talpú, nagy méretű, kristály váza. Jelzett, mini kopásnyomok. m:25 cm 2581088
19173
413
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű Art Deco süteményes villa készlet tortalapáttal, díszdobozban, a tortalapát javításra szorul, jelzett.
2580096
19174
413
Jewellery
Ezüst (Ag) peremű kristály váza, jelzett, hibátlan, m:24cm
2580098
19175
413
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) talpú üveg kínálótál, antik fémjellel, sérült, m:10,5cm, nezzó: 35 g 2575459
19176
413
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm, bruttó:800g 2575457
19177
413
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú torta kínáló (Kés, villa) jelzés nélkül, dobozban, h:28-33cm, bruttó:258g 2575455
19178
413
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú tortalapát, dobozban, jelzett, h:30 cm, bruttó:105g
2574466
19179
413
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán markolatú lovaglópálca, nád, h:84cm, jelzés nélkül, bruttó:36g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF