Ezüst (Ag) nyelű Art Deco süteményes villa készlet tortalapáttal, dísz... https://www.darabanth.com/de/413-Fernauktion/413.0/Juwelen/Juwelen~2000100/Ezust-Ag-nyelu-Art-Deco-sutemenyes-villa-keszlet-tortalapattal-diszdobozban-a-tortalapat~II2581088
2581088
19173
413
Jewellery
Rufpreis:
18 000 HUF 48,78 EUR , 56,25 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) nyelű Art Deco süteményes villa készlet tortalapáttal, díszdobozban, a tortalapát javításra szorul, jelzett.
: karap_norbert