Juwelen

Zahl der Lose: 184

19000.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

19001.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

19002.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Arany (Au/14) Opálköves gyémánt (0,07ct) gyűrű, rozé és fehérarany, jelzett, 54-es méret, bruttó:4,15g (Certifikáttal)
19003.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Arany (Ag/18k) Certina quartz szerkezetű férfi karóra, karcokkal, dátumkijelzős, bőr szíjjal, hátulján véset: Lars Anderson, működik, d:35mm, jelzett, nettó: cca. 10g
19004.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Arany (Au/14) Moissanite ékítéses (0,94ct) gyűrű, fehérarany, jelzett, 53-as méret, bruttó:4,4g (GLOBAL GEMOLOGICAL RESEARCH ASSOCIATION Certifikáttal)
19005.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst(Ag) pezsgősvödör, belevaló ezüst(Ag) palacktartóval, jelzett, 20×11×15 cm, nettó: 586 g
19006.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag) kandeláber, 4 ágú, jelzett, kopásnyomokkal, m:48cm, nettó:715g
19007.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Ezüst (Ag) Talpú, fodros, üveg, kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm, nettó:163g
19008.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:29cm, nettó:320g
19009.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca, jelzett, 35x24cm, nettó:475g
19010.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst (Ag) kanna, 13 latos antik fémjellel, fa füllel, horpadásokkal, sérült, bruttó: 262g, m:15cm
19011.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF