Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2582661
19000
413
500000
Jewellery
Arany (Au/14k) karperec, vésett mintával, jelzett, nettó:30g, d:58mm
2212443
19001
413
340000
Jewellery
Szecessziós ezüst (Ag) tálca gazdag szőlőt és leveleket formázó díszítésekkel. Jelzett. 1312 g. 52x33 cm / Art nouveau silver tray with grape ornaments. Hallmarked. 1312 g 2577568
19002
413
300000
Jewellery
Arany (Au/14) Holdköves gyémánt (0,11ct) gyűrű, fehérarany, jelzett, 55-os méret, bruttó:6,2g (Certifikáttal)
2577583
19003
413
220000
Jewellery
Arany (Au/14) Opálköves gyémánt (0,07ct) gyűrű, rozé és fehérarany, jelzett, 54-es méret, bruttó:4,15g (Certifikáttal)
2575388
19004
413
200000
Jewellery
Arany (Ag/18k) Certina quartz szerkezetű férfi karóra, karcokkal, dátumkijelzős, bőr szíjjal, hátulján véset: Lars Anderson, működik, d:35mm, jelzett, nettó: cca. 10g
2577596
19005
413
180000
Jewellery
Arany (Au/14) Moissanite ékítéses (0,94ct) gyűrű, fehérarany, jelzett, 53-as méret, bruttó:4,4g (GLOBAL GEMOLOGICAL RESEARCH ASSOCIATION Certifikáttal) 2523150
19006
413
140000
Jewellery
Ezüst(Ag) pezsgősvödör, belevaló ezüst(Ag) palacktartóval, jelzett, 20×11×15 cm, nettó: 586 g 2579747
19007
413
130000
Jewellery
Ezüst (Ag) kandeláber, 4 ágú, jelzett, kopásnyomokkal, m:48cm, nettó:715g 2579742
19008
413
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) Talpú, fodros, üveg, kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm, nettó:163g 2577136
19009
413
80000
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:29cm, nettó:320g 2556560
19010
413
75000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca, jelzett, 35x24cm, nettó:475g 2583163
19011
413
65000
Jewellery
Ezüst (Ag) kanna, 13 latos antik fémjellel, fa füllel, horpadásokkal, sérült, bruttó: 262g, m:15cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF