Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560763
19024
413
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,44 g
2560653
19025
413
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő fekete lapos gyöngy díszítéssel, jelzett, max. h: 19 cm, bruttó: 5,75 g 2560646
19026
413
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 5 g
2560638
19027
413
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár színes kövekkel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 6,9 g
2560642
19028
413
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár kör alakú dísszel, egyik fülkarikával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,3 g
2560533
19029
413
Jewellery
Ezüst(Ag) biztonság lánc karkötőhöz, Pandora jelzéssel, h: 9 cm, bruttó: 5,4 g 2560469
19030
413
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos medál, Pandora jelzéssel, d: 1,8 cm, bruttó: 3,12 g 2560398
19031
413
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű és fülbevalópár, jelzett, méret: 57, bruttó: 15,86 g 2560449
19032
413
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, max. h: 19 cm, nettó: 5,69 g
2560393
19033
413
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzettek, bruttó: 18,6 g 2560426
19034
413
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszálas nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 5 g 2560374
19035
413
Jewellery
Ezüst(Ag) háromrészes gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,02 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF