Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523868
19012
413
65000
Jewellery
Ezüst (Ag) füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 339g, 40,5x15cm 2575676
19013
413
55000
Jewellery
Ezüst (Ag) Serleg vésett feirattal (A nagy dunai árvíz elleni védekezés irányításában kifejtett kimagasló munkájáért szeretettel és megbecsüléssel, OVF MSZMP szervezete és szakszervezete) jelzett, nettó:419g, m:34cm 2442394
19014
413
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) csíkos irattárca, jelzett, 8×15×0,8 cm, bruttó: 225 g 2581505
19015
413
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyóbör karkötő, ezüst veretekkel, kopott, jelzett, bruttó:50g, d: 19 cm
2580698
19016
413
Jewellery
Ezüst (Ag) tubákos szelence, vésett motívumokkal, jelzett, 7,5x5x2cm, nettó:61g 2558055
19017
413
40000
Jewellery
Ezüst (Ag) Pitykegomb türkizekkel ékítve, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, bruttó:8,2g, cca.3cm
2449435
19018
413
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) bross, borostyánnal ékítve. 6,5x3cm, jelzett, Br: 15g.
2436843
19019
413
26000
Jewellery
2523140
19020
413
28000
Jewellery
2523143
19021
413
34000
Jewellery
2560784
19022
413
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, jelzett, h: 1,1 cm, bruttó: 2,3 g
2560770
19023
413
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár életfás motívummal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,65 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF