Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2556495
19180
413
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Greggio olasz design ezüst. Jelzett, 1980 körül, bruttó: 200g, m:23cm. 2523988
19181
413
Jewellery
Antik likőrös palack, fújt, csiszolt üveg, ezüst foglalattal, kopott, jelzett m: 16 cm
2523881
19182
413
Jewellery
Ezüst (Ag) kristály váza ezüst peremme (lejár). Jelzett. Kopott. Nettó: 41g, m: 17cm
2560777
19183
413
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm bruttó: 6,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF