Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2584632
19156
413
Jewellery
Ezüst(Ag) színes kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 3,47 g
2582337
19157
413
6500
Jewellery
6 db-os ezüst (Ag) szovjet teás/mokkás kanál készlet tűzzománc díszítéssel. Jelzett, bruttó:88g, h:11,5cm kisebb kopásnyomokkal, eredeti dobozában. 2580091
19158
413
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú szecessziós villa, 5db, jelzett, h:18cm, bruttó:173g. 2575527
19159
413
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatű szecessziós levélbontó, jelzett, bruttó:24g, h:20cm 2580089
19160
413
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú villa 5db, kés 6db, jelzett, h:16cm, bruttó:137g 2584813
19161
413
Jewellery
Ezüst (Ag) kanál, villa és teáskanál. Jelzett, össz nettó 62,2 g + hozzávaló ezüst nyelű kés 2580095
19162
413
Jewellery
Ezüst (Ag markolatú tortakés, jelzett, h:27cm, bruttó: 101g 2580093
19163
413
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú tálaaló villa és kés, sérült, jelzett, h:20cm, bruttó:94g. 2580100
19164
413
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) kínálótálka, jelzett, d:14cm, nettó: 87g 2575528
19165
413
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) mustártartó és só és bors szórór, jelzett, angol, nettó:45g, m:6cm 2577133
19166
413
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:20cm, nettó:120g
2577134
19167
413
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:20cm, nettó:126g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF