Juwelen

Zahl der Lose: 184

Ezüst(Ag) színes kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 3,47 g
19156.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 db-os ezüst (Ag) szovjet teás/mokkás kanál készlet tűzzománc díszítéssel. Jelzett, bruttó:88g, h:11,5cm kisebb kopásnyomokkal, eredeti dobozában.
19157.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
25

Ezüst (Ag) markolatú szecessziós villa, 5db, jelzett, h:18cm, bruttó:173g.
19158.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) markolatű szecessziós levélbontó, jelzett, bruttó:24g, h:20cm
19159.

Rufpreis:
6 000 HUF
16

Ezüst (Ag) markolatú villa 5db, kés 6db, jelzett, h:16cm, bruttó:137g
19160.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) kanál, villa és teáskanál. Jelzett, össz nettó 62,2 g + hozzávaló ezüst nyelű kés
19161.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag markolatú tortakés, jelzett, h:27cm, bruttó: 101g
19162.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) markolatú tálaaló villa és kés, sérült, jelzett, h:20cm, bruttó:94g.
19163.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) kínálótálka, jelzett, d:14cm, nettó: 87g
19164.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) mustártartó és só és bors szórór, jelzett, angol, nettó:45g, m:6cm
19165.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
14

Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:20cm, nettó:120g
19166.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:20cm, nettó:126g
19167.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF