Tétel

Katalognummer:

19157.
Beendet 413. Fernauktion
Juwelen

Rufpreis:

6 500 HUF

25

Beschreibung:

6 db-os ezüst (Ag) szovjet teás/mokkás kanál készlet tűzzománc díszítéssel. Jelzett, bruttó:88g, h:11,5cm kisebb kopásnyomokkal, eredeti dobozában.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert