Juwelen Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578135
19120
413
Jewellery
Ezüst (Ag) medál strasszokkal, jelzett, bruttó:1,2g, 2cm. 2578136
19121
413
Jewellery
Ezüst (Ag) medál strasszokkal, jelzett, bruttó:1,2g, 2cm. 2578147
19122
413
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár, kövekkel, gyönggyel, jelzett, bruttó:3,4g 2582315
19123
413
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő vörös kővel. Jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, bruttó: 22,4 g 2580899
19124
413
Jewellery
Ezüst (Ag) öngyújtó, nem műkodik, apró horpadások, jelzett, bruttó:52g, m:5cm 2581397
19125
413
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, műanyag gyöngyökkel, jelzett, h: 19-26cm cm, bruttó: 3 g
2580694
19126
413
Jewellery
Ezüst (Ag) 3db fűszerkanál, jelzett, h:6cm, nettó:7.2g 2580695
19127
413
Jewellery
Ezüst (Ag) 3db fűszerkanál, jelzett, h:6cm, nettó:10,6g 2575469
19128
413
Jewellery
Ezüst (Ag) Teás kanál 6db, monogrammos, horpadásokkal, jelzett, h:18cm, nettó:98g 2582662
19129
413
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó:12g, 3,5cm
2582663
19130
413
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, markazitokkal ékítve, jelzett, bruttó:18g, h:17cm 2582664
19131
413
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű és medál, kővel ékítve, jelzett, bruttó:21g, m:59. 3,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF