Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2535591
17384
413
2477418
17385
413
Őry Miklós: Pázmány Péter tanulmányi évei. Kismarton/Eisenstadt, 1970., Prugg. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
2452032
17386
413
Krilov, Ivan Andrejevics: Mesék. Ford.: Mándy Stefánia, Szabó Lőrinc. Orosz Remekírók sorozat. Bp., 1959, Európa Könyvkiadó. 246 p. A borítótervet és a könyvdíszeket Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus rajzolta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. 2509371
17387
413
2560892
17388
413
Buday Balázs: Legkedvesebb verseim gyűjteménye. Az 1944-es kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben
2555373
17389
413
Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. Földes Annának és Mihályi Gábornak dedikált. Kiadói papírkötésben
2555400
17390
413
Petőfi Sándor: Ibolyák. 1843-1996. Facsimile kiadás, modern átirattal. Kiadói papírkötésben
2555421
17391
413
2555338
17392
413
2555335
17393
413
Mindennapi csoda. Magyar írók vallomásai a köyvről. összeállította Steinert Ágota Bp., 1984. Magvető. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 1000 példányban. Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912-2014) tulajdonosi névbejegyzésével, Radnóti Miklósné könyvtárából 2555341
17394
413
Laner Antal: Dissertatio de acupunctura - Az akupunktúráról. Facsimile kiadás. Bp., 1988. MTA Kiadói papírkötésben 2509418
17395
413
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF