John J. Kabay: Kabay János magyar feltaláló élete. Tiszavasvári,1992., Alkaloida Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Subosits István: A nyelvi közlés alapjai. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1984, Tankönyvkiadó, 156 p. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 925 példányban.
Königstätdler Béla: Das Goldene ABC der Lebensweisheit. Újvidék, é.n. (cca 1927), Verlag Ignaz Urbán, 240 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált állapotban, hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Legujabb és legteljesebb általános levelező. Önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 254 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.
Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.
Erwin Brecher: A logikai rejtvények és fejtőrök nagykönyve. A valaha is kitalált legjobb rejtvények legfrissebb gyűjteménye. Ford.: Nábrády Mária. Bp.,1997,Akadémiai. Kiadói papírkötés.