Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17420.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drotleff Zoltán: Az iránytű. Bp., 2015, AccordiA. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17421.

Rufpreis:
1 600 HUF

Újvári Ferenc: Vers a lelkem. Bp., 2018, Krúdi. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17422.

Rufpreis:
1 200 HUF

John J. Kabay: Kabay János magyar feltaláló élete. Tiszavasvári,1992., Alkaloida Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17423.

Rufpreis:
1 000 HUF

Subosits István: A nyelvi közlés alapjai. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1984, Tankönyvkiadó, 156 p. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 925 példányban.
17424.

Rufpreis:
1 200 HUF

Königstätdler Béla: Das Goldene ABC der Lebensweisheit. Újvidék, é.n. (cca 1927), Verlag Ignaz Urbán, 240 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált állapotban, hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17425.

Rufpreis:
1 600 HUF

Legujabb és legteljesebb általános levelező. Önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 254 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17426.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17427.

Rufpreis:
800 HUF

Subosits István: A beszédpedagógia alapjai. Bp., 1982, Tankönyvkiadó, 163+1 p. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3600 példányban.
17428.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erwin Brecher: A logikai rejtvények és fejtőrök nagykönyve. A valaha is kitalált legjobb rejtvények legfrissebb gyűjteménye. Ford.: Nábrády Mária. Bp.,1997,Akadémiai. Kiadói papírkötés.
17429.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

A sci-fi. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Kárpáti György, Schreiber András. Bp., 2016, Film Anatómia. Kiadói papírkötés.
17430.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
17431.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF