Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Flammarion, Camille: Uránia. Bp., 1890, Légrády Testvérek. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17492.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Kós Károly: Az országépítő. Remekírók Diákkönyvtára. Kolozsvár, 1999., Polis. Kiadói papírkötés.
17493.

Rufpreis:
1 200 HUF

17494.

Rufpreis:
4 000 HUF

17495.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

17496.

Rufpreis:
800 HUF

Prima Primissima évkönyv. 2003-2007. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban, zsugorfóliában.
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF

17498.

Rufpreis:
1 000 HUF

17499.

Rufpreis:
1 000 HUF

Robert Wang: Le Tarot Qabalistique. Le Tarot et les Sephiroth. Mennecy, 1990., Ediru. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. + Virya: Lumieres sur la kabbale. Manuel inititique. Marseille, 1989., Jeanne Laffitte. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

17501.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illés Endre: Izabella és testvérei. Bp., 1978, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon, kiadó papírborítóban, egészen kis szakadással a papírborítón.  A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17502.

Rufpreis:
800 HUF

Vészi Endre: Vendég az esküvőn. Bp.,1968,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Vészi Endre (1916-1987) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF