Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.
Robert Wang: Le Tarot Qabalistique. Le Tarot et les Sephiroth. Mennecy, 1990., Ediru. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. + Virya: Lumieres sur la kabbale. Manuel inititique. Marseille, 1989., Jeanne Laffitte. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Hegedüs Géza: Az idők mélyén. Bp., 1961., Magvető. Győry Miklós illusztrációival. Kiadói félvászon, kiadó szakadt, sérült papírborítóban. A szerző, Hegedüs Géza (1912-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Illés Endre: Izabella és testvérei. Bp., 1978, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon, kiadó papírborítóban, egészen kis szakadással a papírborítón. A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Vészi Endre: Vendég az esküvőn. Bp.,1968,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző, Vészi Endre (1916-1987) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.