Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Pozsgai Zsolt: Üzen velem valaki. (Tanulmányok, esszék, írások.) Bp., 2016, Könyvműhely Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 29. számú, a szerző által DEDIKÁLT példány.
17504.

Rufpreis:
1 000 HUF

17505.

Rufpreis:
800 HUF

Hittig Gyula: Zúgnak a szirénák. Bp., 1941, Hadirokkantak Országos Nemzeti Szövetsége, 109 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé foltos. Ritka!
17506.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vészi Endre: Arckép ezer tükörben. Bp., 1964, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
17507.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Ilona: Újra kopogtatok. Nagyvárad, 2011, Europrint. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17508.

Rufpreis:
800 HUF

Fodor András: Elvesztett évszak. Bp.,1987., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17509.

Rufpreis:
800 HUF

Sumonyi Zoltán: Tíz Bartók-levél. Versciklus. Bp., 1988., Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.   A szerző, Sumonyi Zoltán (1942-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17510.

Rufpreis:
800 HUF

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942., Szerzői kiadás,(Hungária-ny.) A borító Zádor István munkája. Kiadói szakadozott papírkötés. Számozott (410./1000) példány.
17511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Major Ottó: Játék a tükörrel. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17512.

Rufpreis:
800 HUF

Tersánszky J. Jenő: Egy ceruza története. Első kiadás. Bp., 1943. Révai.. Kiadói vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval
17513.

Rufpreis:
1 000 HUF

Odze György: Henrik. Bp.,2001,Sensus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Havas Henrik (1949-) Táncsics Mihály-díjas újságíró, műsorvezető által aláírt példány.
17514.

Rufpreis:
800 HUF

Kós Károly: Életrajz. Közzéteszi Benkő Samu. Bp.-Bukarest, 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó-Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17515.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF