Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

17432.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17433.

Rufpreis:
800 HUF

17434.

Rufpreis:
1 800 HUF

17435.

Rufpreis:
8 000 HUF

17436.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
17437.

Rufpreis:
800 HUF

Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó-táblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17438.

Rufpreis:
2 000 HUF

A polgári átalakulásért. Emlékkötet Szabad György tiszteletére. (Szerk.: Gerő András) Bp., 2016, Közép- és kelet-európai történelem és társadalom kutatásért közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
17439.

Rufpreis:
1 800 HUF

T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
17440.

Rufpreis:
1 600 HUF

17441.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radics Ferenc: Bonbon sorozat. Magyar borok. H.n. 1991, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17442.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
17443.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF