Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2550987
17432
413
Felix Timmermanns: A gyermek Jézus Flandriában. Ford.: Harsányi Lajos. Haraghy Jenő rajzaival. Bp., 1920., Pantheon, 141+1 p. A bekötött eredeti, litografált elülső címlap Haranghy Jenő munkája. Kopott, foltos félvászon-kötésben. 2550784
17433
413
Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2498693
17434
413
2498785
17435
413
2545223
17436
413
900
Szántó György: Meléte. I-II. kötet (egybekötve). Bp., (1943), Révai, 568 p. + 418 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel. Számozott (148./150) példány! 2545272
17437
413
Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
2400559
17438
413
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó-táblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
2414769
17439
413
A polgári átalakulásért. Emlékkötet Szabad György tiszteletére. (Szerk.: Gerő András) Bp., 2016, Közép- és kelet-európai történelem és társadalom kutatásért közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
2400931
17440
413
T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
2400925
17441
413
2414849
17442
413
Radics Ferenc: Bonbon sorozat. Magyar borok. H.n. 1991, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
2400947
17443
413
Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF