Külkereskedelmi reklám és propaganda. I-II. köt. Szerk.: Dr. Kürthy Pál. Jegyzet a Magyar Kereskedelmi Kamara külkereskedelmi reklám- és propaganda szaktanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1975, Magyar Kereskedelmi Kamara. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal. I. köt. Bp.,1986,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Ford.: Harsányi Zsolt. Az ifjúság számára átdolgozta Roboz Andor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói festett illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
2012. Az idő közel... Szerk. Lőrincz Gabriella, Ulbing István, Zelei Pál. hn., 2008., Pilis-Print Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
Bruce Fogle 2 műve: A kutyatartás nagy kézikönyve. Ford.: S. Kovács Judit.; A kutyakiképzés nagy kézikönyve. Ford.: Dobronai Pál. Bp., 1993-1996., SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés.