Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Kozmosz fantasztikus könyvek, 10 db (A városgép, A sorompó, Fehér szalamandra, Randevú a rámával, stb.)
17468.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karácsony Sándor: A magyar lélek + A magyar észjárás. Bp., Exodus, Magvető. Kötetenként változó kötésében és állapotban.
17469.

Rufpreis:
1 400 HUF

Külkereskedelmi reklám és propaganda. I-II. köt. Szerk.: Dr. Kürthy Pál. Jegyzet a Magyar Kereskedelmi Kamara külkereskedelmi reklám- és propaganda szaktanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1975, Magyar Kereskedelmi Kamara. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
17470.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal. I. köt. Bp.,1986,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17471.

Rufpreis:
800 HUF

Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Ford.: Harsányi Zsolt. Az ifjúság számára átdolgozta Roboz Andor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói festett illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
17472.

Rufpreis:
800 HUF

Diana walesi hercegnő (1961-1997) életútja képekben. Összeáll.: Michael O'Mara. Bp., 1997., Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, hullámos lapokkal.
17473.

Rufpreis:
1 000 HUF

17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

17475.

Rufpreis:
800 HUF

17476.

Rufpreis:
800 HUF

Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Bp., 2008, Noran. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17477.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bruce Fogle 2 műve: A kutyatartás nagy kézikönyve. Ford.: S. Kovács Judit.; A kutyakiképzés nagy kézikönyve. Ford.: Dobronai Pál. Bp., 1993-1996., SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés.
17478.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

17479.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF