https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 255
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2321026
18560
413
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Haimann György: A könyv műhelyében. Bp., 1979, Szépirodalmi. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2319155
18562
413
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: Széchenyi. Dráma négy felvonásban. Bp., 1946, Misztótfalusi (Németh László Színháza 1.). Papírkötésben. Intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
2195853
18571
413
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.
Das Lot is nicht erreichbar
2195810
18573
413
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel.
Das Lot is nicht erreichbar
2196048
18574
413
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1959988
18575
413
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1974129
18577
413
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
2200179
18578
413
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A III. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai. I-III. kötet. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2116182
18579
413
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2282151
18582
413
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Brian May-Patrick Moore-Chris Lintott: Bumm! A világegyetem teljes története. Ford.: Kovács Tamás, Regály Zsolt. Bp., 2007., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1982313
18584
413
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1955939
18586
413
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Prima Primissima évkönyv. 2007-2008. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító hullámos, kissé foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse