Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

17456.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

17457.

Rufpreis:
6 000 HUF

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
17458.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pesti Hírlap könyvek, 6 db: Bekvando aranya, Sötét hatalom, Aki a gyilkosát keresi, stb. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17459.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallace, E.: Sanders a folyam ura, Bosambo, Kalandok a kannibálok földjén. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17460.

Rufpreis:
2 400 HUF

Retro évek. Így éltünk - 1964-1965. Bp., 2012, PressCon-Media Service Zawada, 65 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17461.

Rufpreis:
1 200 HUF

Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp., é.n. ,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, foltos borítóval, sérült, javított, foltos kiadói kartontokban.
17462.

Rufpreis:
1 400 HUF

P. Tóth Ede: Az eltört hárfa. Szombathely, 1936, Szombathelyi Ferences Teológusok (Keresztény Nemzeti Nyomdavállalat Rt.), 325 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lap részben elvált a fűzéstől.
17463.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József: Kopjafák. + Jézusfaragó ember. Bp., 1934-1937, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé sérült/foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17464.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona. I-IV. köt. Szerk.: Schack Béla. Bp., 1929-1931, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült, a lapélek foltosak.
17465.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
17466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei. Számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Szerk.: Salusinszky Imre. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. 240 p.+ 6 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, picit kopott
17467.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF