Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2494061
11960
407
Flea Market
Sunlight Soap fémdoboz, kis kopással, 13x10,5x10,5 cm
2493981
11961
407
Flea Market
Lufthansa műbőr kézitáska, neszesszer, kb. 23x13,5x11 cm 2493970
11962
407
Flea Market
Office Depot sporttáska, kb. 50x32x20 cm 2494116
11963
407
Flea Market
Bobby Moore Fund Cancer Research UK mug / Bobby Moore angol válogatott labdarúgó ('66-os világbajnok) rákkutatási jótékonysági alapjának bögréje, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2503320
11964
407
Flea Market
Keleti fém teás kanna, kopott, m: 20 cm 2502635
11965
407
Flea Market
Hermann ezüstözött alpakka kiöntő, kopott, jelzett, m: 10cm 2454114
11966
407
Flea Market
Asztali lámpa, sérült. m:38cm 2422728
11967
407
Flea Market
Vadász az erdőben, fa falikép, jelzés nélkül, 21x39 cm
2402001
11968
407
Flea Market
Erdély címere. Fafaragás, hátoldalán Éger (?) jelzéssel, 33x20 cm
2494166
11969
407
Flea Market
Angol karaffa, formába öntött üveg, ezüstözött szerelékkel, jelzett, a fémen kisebb kopásnyomokkal, belső részén vízkőnyomokkal, m: 29,5 cm 2494226
11970
407
Flea Market
Nike FTC Fradi mez, az Albert Flórián Stadion búcsúztatójának speciális alkalmi kiadása (2013. márc. 24.), jó állapotban, méret: S 2465462
11971
407
Flea Market
FC Bayern München - Mario Götze limitált kiadású sör + játékos kártya
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF