Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2517527
11861
407
Flea Market
Lehel kürtje másolat, festett gipsz. kopott, h: 25,5cm 2517524
11862
407
Flea Market
Régi fa asztali tükör kopott, m: 29,5cm 2517245
11863
407
Flea Market
Utolsó vacsora, öntött bronzírozott fém, kopott, 15x28cm 2517241
11864
407
Flea Market
2db Olasz réz kilincs, jelzett, kopott, 25x13 cm
2517211
11865
407
Flea Market
LIVARNO LUX csiptethető halogénlámpa, gyári dobozában.
2517207
11866
407
Flea Market
TRONIC elemtöltő, elemekkel, original csomagolásban. 2517160
11867
407
Flea Market
Üveg vajtartó fém fedővel és tálcával, jelzett, kopott, d: 17cm, Fém doboz, jelzés nélkül, kopott, 9,5x9,5cm 2517154
11868
407
Flea Market
Stühmer fadoboz, sérült, 19x26cm
2517084
11869
407
Flea Market
Réz gyertyatartó, kettős spirál vonalú résszel, kopott, m: 21 cm 2517062
11870
407
Flea Market
Állítható női sámfa pár, fa, fém. h: 23 és 26 cm.
2516922
11871
407
Flea Market
Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm 2516847
11872
407
Flea Market
Alpakka gyertyatartó, sérült, jelzés nélkül, kopott, m: 10cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF