Flohmarkt

Zahl der Lose: 605

Lehel kürtje másolat, festett gipsz. kopott, h: 25,5cm
11861.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi fa asztali tükör kopott, m: 29,5cm
11862.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Utolsó vacsora, öntött bronzírozott fém, kopott, 15x28cm
11863.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db Olasz réz kilincs, jelzett, kopott, 25x13 cm
11864.

Rufpreis:
2 000 HUF

LIVARNO LUX csiptethető halogénlámpa, gyári dobozában.
11865.

Rufpreis:
2 000 HUF

TRONIC elemtöltő, elemekkel, original csomagolásban.
11866.

Rufpreis:
3 000 HUF

Üveg vajtartó fém fedővel és tálcával, jelzett, kopott, d: 17cm, Fém doboz, jelzés nélkül, kopott, 9,5x9,5cm
11867.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Stühmer fadoboz, sérült, 19x26cm
11868.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz gyertyatartó, kettős spirál vonalú résszel, kopott, m: 21 cm
11869.

Rufpreis:
2 000 HUF

Állítható női sámfa pár, fa, fém. h: 23 és 26 cm.
11870.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
11871.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alpakka gyertyatartó, sérült, jelzés nélkül, kopott, m: 10cm
11872.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF