Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2362556
12057
407
Flea Market
4 db csillogós, szövet karácsonyfadísz
2461310
12058
407
Flea Market
Fém füles dísztárgy, plasztikus rózsa motívummal díszített, m: 7 cm, apró kopásnyomokkal + 1 db kiskanál, végében achát kővel, h: 9,5 cm 2496675
12059
407
Flea Market
Indiai réz füstölő és kehely. m: 8 és 15 cm között. 2496679
12060
407
Flea Market
Indiai réz kiöntő. m: 16 cm
2517864
12061
407
Flea Market
Hard Skin Rmover, elemes talpreszelő, kartondobozban, működik. 2516527
12062
407
Flea Market
Ezüstözött fém vegyes evőeszközök, jelzett, kopott. 2517546
12063
407
11000
Flea Market
Tiszta asszony, rendes ház feliratos zománc tábla. 30x10 cm 2517151
12064
407
Flea Market
Vegyes doboz tétel. 1 db ReliAble Typewriter Ribbon fémdoboz, 1 db Morgan&Wright fém doboz, 1db Willem II szivaros karton doboz, 1db BASF fa doboz. Kopott, sérült. 4x7 és 12x21 cm között.
2517182
12065
407
Flea Market
Bicikli zár original csomagolásban, kulcsokkal, h: 180cm 2520243
12066
407
Flea Market
Vadászmotívumos pipa, jó állapotban, h: 12 cm 2517203
12067
407
Flea Market
2 db LED-es lámpa original csomagolásba, elemes (AAA)
2515315
12068
407
Flea Market
24 db süteményes villa és 2 db tortalapát, ezüstözött fém, jelzett: Berndorf., kopott Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF