Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2520290
11947
407
Flea Market
Öntöttvas puttó figura, dísz, sérült zománccal, rozsdafoltokkal, m: 19 cm 2520959
11948
407
Flea Market
Szarvasi asztali lámpa, vezetékkel, égő nélkül, kopásnyomokkal, a kapcsoló rossz, m: 43 cm 2477900
11949
407
Flea Market
4 db márkás bőr- és egyéb őv. Marks and Spencer, régi, stb.
2465379
11950
407
Flea Market
2444533
11951
407
Flea Market
3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett.
2483941
11953
407
Flea Market
2483947
11954
407
Flea Market
3 db réz falikar kb 30 cm
2483949
11955
407
Flea Market
2 db bronz kétágú falikar, hozzá való burákkal (kis csorbákkal) 31x20 cm
2185846
11956
407
100
Flea Market
134-es méretű gyerek karate ruha, sárgás folttal
2415581
11957
407
Flea Market
Kis bolha tétel: 4 db fém szalvétagyűrű dobozában, szuvenír, hamutartó, teás doboz
2415541
11958
407
Flea Market
A primer of Chinese acrobatics VHS és könyv, díszdobozban.
2493854
11959
407
Flea Market
Régi, festett, aranyozott díszítésű képeslap-/fotóalbum, félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, 37,5x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF