Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2513598
11935
407
Flea Market
Porcukorszóró, fém, üveg, kopott, m: 13 cm 2513596
11936
407
Flea Market
2513594
11937
407
Flea Market
Ezüstözött gyertyatartó, kopott, m: 8 cm 2513592
11938
407
Flea Market
Termosz Apró kopásokkal, m: 25 cm 2513578
11939
407
Flea Market
Ezüstözött tejiöntő és cukortartó tálcával, jelzett, 21x15cm 2513560
11940
407
Flea Market
Retró mini földgömb, kopott, m: 17 cm 2513559
11941
407
Flea Market
Antik fa gyalu, kopott, h: 25 cm 2513558
11942
407
Flea Market
Antik intarziás fa doboz, zárható, kulccsal, kopott, 16x11x11 cm 2485786
11943
407
Flea Market
Kovácsoltvas falikar 21x15 cm + 4 db kovácsoltvas akasztó 2381181
11944
407
Flea Market
Bőr oldaltáska jó állapotban 26x18 cm
2520602
11945
407
Flea Market
Dymo LetraTag XR címkézőgép 2520285
11946
407
Flea Market
Stewo kávédaráló, fa és fém, kisebb felületi sérülésekkel, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF