Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2459879
11984
407
Flea Market
Műszerállvány, állvány, tripod teodolithoz tokkal. Kinyitható 40 cm
2496799
11985
407
Flea Market
Historizáló, gyertyatartót formázó asztali lámpa, aranyozott fém, márvány talppal, ernyővel, gyertyaizzós, működik, m: 49 cm
2494681
11986
407
Flea Market
Asztali lámpa, kopott, m: 34 cm 2459318
11987
407
Flea Market
Fém pénztári kazetta, 2 db kulccsal, kis kopással, 19x12x7 cm 2493421
11988
407
Flea Market
6 db Ezüstözött alpakka talpas likőrös pohár díszdobozban. m: 6 cm 2387042
11989
407
Flea Market
Kávé tartó fém doboz 17 cm, teafilter bontatlan exkluzív csomagolás, bontatlan barbecue fűszer 2306788
11990
407
Flea Market
cca XX. sz. eleje Karácsonyi témájú fa doboz, kézzel festett jelenttel a tetején, pecséttel jelzett (Alois Ebeseder, Wien I. Opernring 9.), kopásnyomokkal, 22x15x6 cm
2294042
11991
407
Flea Market
Régi fém lemezdoboz, kopott, 16x22x9 cm
2383755
11992
407
2200
Flea Market
Amerikáner kézi fúró, kézifuró, működő állapotban 45 cm 2359934
11993
407
Flea Market
Üveg mécsestartó, 4 db teamécsesnek való hellyel, 35×6×11 cm
2270042
11994
407
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, zöld csengő, h: 5,5 cm
2477628
11995
407
Flea Market
Bőrrel bevont üveg dobozka. Korának megfelelő állapotban. m: 11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF