Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Varró Dániel: Túl a Maszat hegyen. Muhi Andris és a pacák birodalma. Bp., 2003. Magvető, Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

Június ifj. Anbrózy Ágoston, Békeffy Gábor, Dobozy Imre, Puszta Sándor... versei. Számozott! Bp., 1941. Bartha Miklós társaság. kiadói, kissé sérült papírkötésben
17501.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh László: Kisebbségben 3-4.kötet. Bp., 1942. Magyar Élet. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17502.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szathmáry György: Tanulmányok I. kötet Bp., 1887. Aigner Lajos. 372p. Korabeli félvászon kötésben
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Szathmáry Károly: Samil. I-II. köt. [Egybekötve.]Pest, 1855, Müller Gyula, 1 (címkép) t. +4+206+2+3-16 p.; 1 (címkép) t. + 2+1-2;17-221+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a II. kötet pár lapja (3-16) az első kötet végére van kötve, de egyébként hiánytalan! Ritka!
17504.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rádli Tibor: Idézetek gyűjteménye. A szerző által dedikált példány. Bp., 1997., Bolyai János Katonai és Műszaki Főiskola. Kiadói műbőr-kötés.
17505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés.
17506.

Rufpreis:
1 000 HUF

17507.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harminc év. 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták: a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp., [1907], Wodianer F. és Fiai. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
17508.

Rufpreis:
1 200 HUF

17509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17510.

Rufpreis:
5 000 HUF

17511.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF