https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 322
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2507109
17488
406
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Homérosz Iliásza. Ford.: Baksay Sándor. Bp., 1901., MTA, 6+563 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal. Benne érdekes ajándékozási sorokkal. 2244137
17489
406
0
300
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Filippinyi Éva (szerk.): Margit. Bp., Helikon. Kiadói plüss kötés, papír és műanyag védőborítóval, jó állapotban. 2411057
17490
406
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Padagogiai Plutarch. Jelesebb paedagogusok, kiválóbb tanférfiak arczkép- és életrajzgyüjteménye, tekintettel a magyarokra. I. köt. Szerk.: Orbók Mór. Bp.-Pozsony, 1887, Drodtleff Rudolf (Heckenast Gusztáv utóda), IV+284 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Drodtleff-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, possessori névbejegyzéssel. 2492929
17491
406
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Központi Statisztikai Hivatal zsebkönyv: Magyar statisztikai zsebkönyv 1959. + Budapest statisztikai zsebkönyve. Bp., 1959, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 335+1 + 304 p. Grafikonokkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói nylon védőtokban.
Das Lot is nicht erreichbar
2493097
17492
406
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Európai Galamb- és Kisállat Kiállítás emlékkatalógus. Bp., 1982, Magyar Galamb- és Kisállattenyésztők Országos Szövetsége, 286 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2453764
17493
406
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben. Megjelent 3600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2470280
17494
406
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Omár Chájjám: Robáiyát. Ford.: Hegyi Endre. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. 2470289
17495
406
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hegedűs Béla: Hervadók. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. Bodri Ferenc illusztrációival. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2493113
17496
406
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fucsik, Julius: Üzenet az élőknek. Bp., 1948, Szikra, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2493186
17497
406
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szemadám György: Jelenetek egy emberkertből. Zoográfiai tanulmányok. Bp., 2014, Széphalom Könyvműhely, 183+7 p. Gyulai Líviusz illusztrációival, fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. A szerző által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2493280
17498
406
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált.
Das Lot is nicht erreichbar
2454623
17499
406
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Faludy György: 100 könnyű szonett. Bp., 1995., Magyar Világ. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse