Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2446339
17585
406
Babits Mihály kisebb műfordításai. 2. kiadás. Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, a gerinc mentén szakadt.
2508666
17586
406
Rudolf Baumbach: Frau Holde. Gedticht von - -. Leipzig, 1885, A. G. Liebeskind. Német nyelven. Korabeli dúsan aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel.
2508088
17587
406
Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp., 1940, Cserépfalvi. Későbbi nyl kötésben
2329341
18500
406
2329863
18504
406
Lestyán Sándor: Repülj fecském...Reményi Ede regényes élete. Bp, 1942, Renaissance. Szakadt, foltos papírkötésben. Félig levált kötés, kijáró lapok. Számozatlan példány.
2329940
18507
406
Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
2329953
18508
406
Rájátszás. Szerk.: Nagy Gabriella- Valuska László. Hn., 2013, Kultúrkombinát Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
2325409
18511
406
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
2330114
18516
406
Ambrus Zoltán: Színházi esték. Bp., én., "Élet" irodalmi és nyomda részvénytársaság. Átkötött példány. Félvászon-kötés, jó állapotban.
2192949
18521
406
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF