Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Donászy Ferenc: Villámsugár. Indiántörténet a messze nyugatról. Bp.,én.,Hungária-ny., 271+1 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla belsején ragasztó nyomokkal, a 16-33. oldalak között kijáró lapokkal.
17561.

Rufpreis:
2 400 HUF

17562.

Rufpreis:
4 000 HUF

17563.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kosztolányi Dezső 2 műve: Szeptemberi áhítat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papír védőborítóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17564.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kósa László - Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp, 1973, Móra. Sáros András Miklós rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé papír védőborítóban.
17565.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Napkelet Lexikona I-II. köt. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Egy kötetben. Fekete-fehér fotókkal, térkép mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az I. rész címlapja hiányos, sérült gerinccel.
17566.

Rufpreis:
1 800 HUF

Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (SZEFHE) 2 kiadványa:  Wass Albert: Farkasverem.; Tamási Áron: Virágveszedelem. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (SZEFHE). Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17567.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17568.

Rufpreis:
2 800 HUF

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
17569.

Rufpreis:
1 600 HUF

17570.

Rufpreis:
2 800 HUF

Egy a haza. Békemenet 2012. Szerk.: Bayer Zsolt. h. n., 2012, Méry Ratio Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
17571.

Rufpreis:
1 600 HUF

9 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek 2db, Makkai Sándor: Egyedül. Gróf Bánfy Miklós: Megszámláltattál.. Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Reményik Sándor: Romon virág. Kós Károly: Varjunemzetség. Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Kopottas borítókkal, egészvászon-kötésben.
17572.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF