https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1
17524.

Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés.
1
17525.

Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17526.

Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mándy Iván: Budapesti legendák. Bp., 1994, Városháza. Kiadói papírkötés.
1
17527.

Mándy Iván: Budapesti legendák. Bp., 1994, Városháza. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.
1
17528.

Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schalom Asch: Moszkva. Fordította: Gergely Janka. Budapest, 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 361 p. Félbőr kötésben, kopott, megviselt borítóval, meglazult kötéssel, a gerinc sérült.
1
17529.

Schalom Asch: Moszkva. Fordította: Gergely Janka. Budapest, 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 361 p. Félbőr kötésben, kopott, megviselt borítóval, meglazult kötéssel, a gerinc sérült.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.
1
17530.

Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
1
17531.

Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.
1
17532.

Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.
1
17533.

Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé deformált gerinccel.
1
17534.

Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé deformált gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.
1
17535.

Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse