Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Tornai József: A kiüzetés modern formái. Esszék. Bp., 1998, Korona Kiadó, 272 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
17428.

Rufpreis:
3 000 HUF

17429.

Rufpreis:
1 400 HUF

17430.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pintér Ödön: A " Heten Theba ellen " és a " Phoinikai nők ". A szerző által dedikált! Bp., 1907, Stephaneum Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17431.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg Ferenc: A nap fia. Aláírt! Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói. sérült, elvált papírkötésben.
17432.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

17433.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szőke Miklós Árpád: Szíriusz gyermekei. A dogonok teremtéstörténetéről. Pécs, (1999), Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17434.

Rufpreis:
2 800 HUF

17435.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1928. Dick Manó. Korabeli félvászon kötésben.
17436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horatius összes művei Bede Anna fordításában.Dedikált! Bp., 1989. Európa könyvkiadó. Kartonált kötés papír védőborítóval
17437.

Rufpreis:
1 200 HUF

Leopold Gyula (szerk.): Ujság katalógus. 10 éves fennállása alkalmából kiadja az általános tudósító hirdetési osztálya. Bp., 1907. Globus. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17438.

Rufpreis:
2 800 HUF

17439.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF